KONST / Litografier / Färglitografi 8181374
nr 818 1374
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), 91/150, signerad, motivets mått: 26x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:59:36
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.900 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz